Beğenilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan keyifli yarışma programı Gelinim Mutfakta büyük ilgi görüyor. Kayınvalide ve gelinlerin kıyasıya rekabetini gözler önüne seren yarışma Gelinim Mutfakta Başak kimdir? Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği haftanın finalinde 10.000 TL değerinde altın bilezik kazandıran Gelinim Mutfakta’nın gelinleri arasında yer alan isim Başak kimdir? Yakından Tanıyalım.

Tüm hızıyla devam eden Gelinim Mutfakta’ ya dokuzuncu haftada yani 41. bölümde kaynanası ile dahil olan Başak merak edilen isimler arasında. Gelinim Mutfakta‘ya iddialı bir giriş yapan Başak Kuvel yemek yapmayı ve farklı tarifler denemeyi çok seviyor. İstanbul’ da yaşayan Başak Kuvel sağlık sektöründe radyoloji alanında mesleğini sürdürüyor.

Gelinim Mutfakta Başak Kimdir?

Daha gelir gelmez iddialı gelinler olan Hatice ve Gülşah’la tartışma yaşayarak adından sıkça söz ettiren gelin Başak sivri dilli olmasıyla ve yaptığı eleştirilerle dikkat çekmekte. Kayınvalidesi Hanife Kuvel ile Gelinim Mutfakta gelinlerine dahil olan Başak’ın Eylül adında bir kız çocuğu var. 3.5 yıllık evli olan Başak Kuvel İstanbul’ da doğmuştur. Girdiği tartışma ve söleriyle dikkat çeken Başak Kuvel 1.64 cm boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. Kayınvalidesi Hanife Kuvel’in iki oğlundan biriyle evlidir.