Fatih Ürek’in neşeli sunumu ve eğlenceli konseptiyle ilgi odağı olan yarışma programı Gelinim Mutfakta Mart 2018’de Kanal D ekranlarında başladı. Başladığı günden bu yana Gelinim Mutfakta’ da kalmayı başaran iddialı gelin Hatice kimdir herkes tarafından merak edilen gelinlerin başında yer alıyor. Dört gelin ve dört kaynananın yarıştığı, kayınvalidelerin gelinlerin yemeğini bilmeden puan verdiği yarışmada çok konuşulan gelin, Hatice kimdir? Kaç yaşındadır? Yakından tanıyalım.

Her bölümü merakla beklenen, final heyecanı doyasıya yaşanan Gelinim Mutfakta’ nın iddialı ismi, yarışmanın ilk bölümünde birinci olmayı başaranlardan Hatice Karabulut verdiği tepkilerle, iniş çıkışlarıyla, ve girdiği tartışmalardaki tutumuyla zaman zaman Fatih Ürek’ i bile hayrete düşürüyor. Kayınvalidesi Hüsniye Karabulut ile yarışmadaki varlığını bugüne kadar sürdüren gelin Hatice Karabulut 1993 yılında dünyaya gelmiştir.

Gelinim Mutfakta Hatice Kimdir?

25 yaşında olan genç yarışmacı henüz 19 yaşındayken 2012 yılında Hüseyin Karabulut ile dünya evine girmiştir. Eşi Hüseyin Karabulut şu an askerdedir. Geçtiğimiz yayınlarda Gelinim Mutfakta’ ya görüntülü olarak bağlanması duygusal anlara neden olmuştur. Gelinim Mutfakta’nın iddialı ismi Hatice Karabulut ev hanımıdır. İddialı ismin dört yaşında İkra isminde bir kızı vardır. Genç yarışmacı Hatice Karabulut İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor.

Yayında zaman zaman fanlarından hediyeler alan Hatice Karabulut izleyiciler tarafından sevilen gelinler araaında. Hatice Karabulut yarışmanın ilk bölümlerinde iddiasını ve hırsını da ortaya koymuş. Buraya kazanmaya geldim asla boş dönmeyeceğim diyerek iddiasını vurgulamıştır. Kaynanası Hüsniye Karabulut’un iki gelininden en büyük gelini olan Hatice Karabulut kayınvalidesi Hüsniye Karabulut’un zor bir kayınvalide olduğunu düşünüyor.