Kanal D’nin keyifli yarışma programı Gelinim Mutfakta hız kesmeden devam ederken yarışmadaki heyecan ve rekabette final günü yaklaştıkça katlanarak devam ediyor. Tarifleriyle göz dolduran, birbirinden güzel lezzetler , lezzetleri tadıp puanlayan kayınvalideler, ezeli rekabetin liderleri gelinler ve gelinler arasında merak edilen isimler. Bu isimlerin başında yer alanlardan Gelinim Mutfakta Tuğba Kimdir?

Yarışmada gelinlerle olan tartışmaları ve görümcesiyle olan ilişkisi merak edilen isim Tuğba’ yı yakından tanıyalım.  Gelinim Mutfakta‘nın gelin kaynana kadrosuna 16. haftada kayınvalidesi Rukiye Erbek ile dahil olan Tuğba Erbek yarışmaya katıldığı 16 haftadan itibaren çok dikkat çekti. Yarışmacı gelin Tuğba özellikle görümcesi hakkındaki söylemleriyle hem diğer yarışmacı gelinleri hem de ekran başındaki izleyicileri şaşkına çevirdi. Peki Gelinim Mutfakta Tuğba kimdir?

Gelinim Mutfakta Tuğba Kimdir?

Tuğba Erbek Kastamonu’ da dünyaya gözlerini açmıştır. 14 ay önce evlenmiştir. Genç yarışmacı Tuğba’nın bir bebeği vardır. Ailesinin tek kızı olan Tuğba Erbek‘in ailesine olan düşkünlüğü stüdyada sık sık duygusal anlara sebebiyet vermiştir. Görümcesi ile olan ilişkisi bir süre Gelinim Mutfakta‘nın gündeminde kalmıştır. Telefonla yayına bağlanan Tuğba’nın görümcesinin ise; bizim gelinin dili pabuç gibidir. Oradaki gelin ve kaynanalara Allah sabır versin sözü herkesi şaşırtmıştır.