Eğlenceli isim Fatih Ürek’in sunumu eşliğinde Kanal D ekranlarında görücüye çıkan Gelinim Mutfakta 4 Temmuz bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Farklı yarışma formatı ve konseptiyle gündemde yer edinen, geniş izleyici kitlesine sahip yarışma programı Gelinim Mutfakta 4 Temmuz bölümü ile yine çok konuşulacak. Ayrıca program konsept olarak beğenilmesinin yanı sıra jenerik müziği ile de büyük ilgi görmekte.

Bes Yapım’ın eşlik ettiği Gelinim Mutfakta’ da birbirinden iddialı gelinler mutfakta hünerlerini sergilerken gelinlerine güvenen kayınvalideler ekrandan onları izleyecek. Yemeklerin lezzeti ve tabakta ki sunumların gösterişliğine göre de puanlama yapacaklar. Dört gelin ve dört kaynananın yer aldığı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün Kanal D ekranlarında saat 12.45′ te izleyicileriyle buluşuyor. Peki Gelinim Mutfakta 4 Temmuz bölümünde neler olacak?

Gelinim Mutfakta 4 Temmuz 2018

Hangi geline puan verdiğini bilmeyen kayınvalideler kendisinin ve gelininin elenmesine mi sebep olacak? Yoksa gelinini altın bileziklerin sahibi mi yapacak? Gelin kaynana çekişmeleriyle, farklı lezzet tarifleriyle Gelinim Mutfakta’ ya Kanal D adresinden Gelinim Mutfakta başvuru formunu doldurarak katılmak mümkün. Yeni haftaya bomba gibi başlayan, hafta içinde tüm hızıyla devam eden haftanın sonunda kazandıran program Gelinim Mutfakta 4 Temmuz‘da heyecan dolu, bol sürprizli bölümüyle evlerinize konuk oluyor.

İddialı ve hünerli gelinlerin mutfaktaki rekabetini Gelinim Mutfakta 4 Temmuz 2018’de kim kazanacak? Haftanın sonunda en düşük puanı toplayan hangi gelin ve kaynana Gelinim Mutfakta’ ya veda edecek? Gelinler yemeklerinin lezzetinin yanı sıra sunumlarıyla da kayınvalidelerinin gönlünü fethedebilecekler mi? Keyifli gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta zaman zaman tansiyonun yükselmesiyle de bölümün heyecanını ikiye katlıyor, bir sonraki bölümü merakla bekleniyor.

Haftanın finalinde hangi gelin ve kayınvalide 10.000 TL değerinde ki altın bileziğin sahibi olacak? Kıyasıya mücadelesi, tatlı çekişmeleri, eğlenceli yayın akışı ve muhteşem tarifleriyle Gelinim Mutfakta 4 Temmuz bölümü sizleri ekran başına kilitleyecek.